Евпатория. Евпаторийская станция юных техников

  





Наші вчителі

Елементи 1—10 з 22.
Еремеева Валентина Витальевна
Еремеева Валентина Витальевна
методист, педагог дополнительного образования
20 лист. 2015 08:41
Сукач Валентин Григорьевич
Сукач Валентин Григорьевич
заведующий структурным подразделением, педагог дополнительного образования
1 жовт. 2014 16:23
Андрейченко Алла Владимировна
Андрейченко Алла Владимировна
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Гаврилова Наталья Александровна
Гаврилова Наталья Александровна
методист
30 лист. -1 00:00
Дзеркаль Ирина Николаевна
Дзеркаль Ирина Николаевна
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Ибадлаев Рустем Решатович
Ибадлаев Рустем Решатович
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Ибрагимова Эвелина Ремзиевна
Ибрагимова Эвелина Ремзиевна
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Коротенко Ольга Григорьевна
Коротенко Ольга Григорьевна
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Мамбетов Руслан Аливерович
Мамбетов Руслан Аливерович
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00
Мамбетов Рустем Аливерович
Мамбетов Рустем Аливерович
педагог дополнительного образования
30 лист. -1 00:00

1. Спортивно-технічний відділ:

- Сукач Валентин Григорович, керівник гуртка "Картингісти";

- Абібулаєв Руслан Ірнізович, керівник гуртка "Картингісти";

- Черноус Віталій Іванович, керівник гуртка "Початкове технічне моделювання";

- Нетудихата Володимир Вікторович, керівник гуртка "Початкове технічне моделювання";

- Д'якова Людмила Олександрівна, керівник гуртка "Технічний дізайн";

- Мінаєв Риза Мустафаевич, керівник гуртка "Початкове технічне моделювання";

- Мамбетов Руслан Аліверовіч, керівник гуртка "Початкове технічне моделювання";

- Севостьянов Володимир Петрович, керівник гуртків "Судомодельний" та "Стендове моделювання";

- Михайлов Василій Віталійович, керівник гуртка "Автотрасове моделювання";

- Дзеркаль Ірина Миколаївна, керівник гуртка "Юний інспектор руху";

- Гричок Віра Павлівна, керівник гуртка "Прикладна творчість";

- Мамбетов Рустем Аліверовіч, керівник гуртка "Дизайнер".

 

 

2. Науково-технічний відділ:

- Бондаренко Светлана Анатоліївна, керівник гуртка "Юний математик";

- Єремеєва Валентина Віталіївна, керівник гуртка "Інформатика";

- Туз Константин Іванович, керівник гуртка "Школа юного програміста";

- Туз Константин Іванович, керівник гуртка "Технічна кібернетика";

- Бурлаков Євген Петрович, керівник астрономічного гуртка;

- Пилипчук Миколай Федорович, керівник астрономічного гуртка;

- Ібадлаєв Рустем Рішатович, керівник гуртка "Фото-відео студія";

- Семеняка Сергій Володимирович, керівник гуртка "Прес-центр. Основи журналыстики";

- Кузьмицкий Олександр Павлович, керівник гуртка "Рішення евристичних завдань";

- Крайнєва Оксана Володимирівна, керівник гуртка "Користувач ЭОМ";

- Белялова Ельміра Тефуківна, керівник гуртка "Технологія швейної справи";

- Шевченко Роман Олександрович, керівник гуртка "Технічна кібернетика";

- Бабічева Ірина Федорівна, керівник гуртка "Юний математик";

- Коротенко Ольга Григоріївна, керівник гуртка "Математичний калейдоскоп".